בניית אתרים מדהימים בוורדפרס

דף הבית » בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא הנכס היוקרתי ביותר בעולם האינטרנט והוא מאפשר נוכחות מרשימה שמעידה על עסק רציני. אשמח להתאים לכם אתר בעיצוב אישי לפי צרכי העסק שלכם.

1.

בניית אתר תדמית בוורדפרס

אתר תדמית הוא הנכס היוקרתי ביותר בעולם האינטרנט, והוא אתר הפופולרי ביותר המתאים לעסקים קטנים ובינוניים. אתר תדמית בוורדפרס כולל בתוכו חמישה עמודי ליבה שהם עמוד בית, עמוד אודות, עמוד צור קשר, עמוד שירותים ועמוד בלוג או גלריה. ניתן כמובן להוסיף עמודים לפי דרישה וצרכי העסק המשתנים. אתר זה יכול להתאים לעסקים בתחילת דרכם שמעוניינים באתר מושקע ומרשים שמושך לקוחות ומשאיר רושם של עסק רציני עם בסיס איתן. בעמוד הבלוג והגלריה ניתן יהיה להעלות מאמרים או פרוייקטים אחרונים לפי הצורך מעת לעת ובכך לשמור על האתר מעודכן, ובעל נוכחות מרשימה שמעידה על עסק רציני. אשמח לבנות לכם אתר וורדפרס בעיצוב אישי לפי צרכי העסק שלכם.

2.

בניית מיניסייט

בניית אתר וורדפרס במתכונת מיניסייט הוא האופציה הזולה ביותר והוא מתאים עסקים בתחילת דרכם המעוניינים באתר אינטרנט בגרסה מצומצמת שאותה יוכלו להרחיב לאתר תדמית בעתיד תוך כדי ההתפתחות והגדילה של העסק. אתר זה כולל עמוד אחד ארוך שאותו ניתן לגלול ובתוכו נמצאים כל האלמנטים שמרכיבים את האתר התדמית. השוני הוא שבמקום שכל אלמנט יקבל עמוד משהו הוא מקבל אזור ייחודי בתוך העמוד. על כן, בניית אתר מיניסייט בוורדפרס תכלל אזור שער, אזור אודות, אזור צור קשר, אזור שירותי העסק ואזור לעדכונים אחרונים.

3.

חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית בוורדפרס מייצרת אתר גדול ומושקע שמיועד לחנויות או עסקים שמעוניינים לבצע מכירות דרך האינטרנט. בניית אתר וורדפרס מסוג זה, תכיל את כל הרכיבים שמכיל אתר תדמית אך בנוסף להם יכלל גם עמוד חנות, עמודי מוצרים ועמודי קטגוריות מוצרים שיסווגו את המוצרים השונים. אתר כזה כבר יכול לכלול כמה מאות עמודים, מערכת סליקה, עמודי סל קניות ועוד. פרוייקט כזה מיועד עבור עסקים גדולים שיכולים לאפשר לעצמם השקעה ראשונית גדולה בכדי להתחיל לקצור את הפירות בעתיד.

צור קשר

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.