קידום אורגני בגוגל שיעיף אותך

הדרך שלכם להגיע אל המקומות הראשונים בדף תוצאות החיפוש של גוגל ולהגיע ליותר לקוחות! בתהליך קידום האתרים איתי נבצע את כל החלקים החשובים בתהליך כדי להביא את האתר שלכם למקום הראשון בגוגל!

קידום אורגני בגוגל

1.

קידום אורגני לפי מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא הדרך למצוא את הביטויים שעליהם נרצה להתקדם עוד לפני שבכלל בנינו את האתר.

מחקר מילות מפתח הוא הבסיס הבטוח של כל תהליך קידום אורגני ומומלץ שיתבצע על ידי מקדם אתרים מקצועי ומיומן. במחקר זה מוצאים את כל הביטויים שעליהם נרצה לקדם את האתר בגוגל ונקצה עמוד לכל ביטוי כזה. כאשר משלבים באופן נכון את קידום האתר עם תהליך בניית אתר וורדפרס את מחקר מילות המפתח מומלץ לבצע עוד לפני שהאתר נבנה ועלה לאויר, כך ניתן יהיה להבטיח עבודה חלקה מתחילת דרכו של הקידום האורגני ועד להצלחה.

2.

אופטימיזציה ותוכן מותאם לגוגל

אופטימיזציה הוא תהליך התאמהת האתר לגוגל. את התהליך הזה אנו עושים בכדי להתאים כל עמוד לביטוי המפתח הייעודי שעליו נרצה שיתקדם ובכדי להתאים את האתר כיחידה אחת לגוגל. אופטימיזציה, כחלק מתהליך קידום אתר בגוגל מאפשרת לגוגל סריקה נוחה כך שניתן להיות בטוחים שהוא לא יפספס שום דבר חשוב שמופיע וגם יביא לאילו ביטויים בדיוק אנו מכוונים ועליהם אנו מעוניינים להתברג. במהלך התהליך יסקר כל עמוד ועמוד, ישובצו בו מילות המפתח היעודיות במקומות הנחוצים ותתבצע עבודת תשתית מקיפה בכדי לוודא שהאתר כולל את כל האלמנטים הנחוצים בכדי לאפשר לגוגל להגיע אילו בקלות ובמהירות.
בנוסף לאופטימיזציה, תהליך הקידום האורגני כולל גם העלאת תכנים שוטפת לאתר, בין אם מדובר על עמודי שירות חדשים ובין אם מדובר על מאמרים בבלוג. זאת בכדי לייצר אתר חיי ומעודכן הכולל רעיונות וטיפים חשובים עבור גולשים ולקוחות פוטנציאלים מה שיגביר את רמת הסמכותיות של האתר.

3.

קישורים לקידום אורגני

אין ספק שהמלצות על עסק מביאות אילו יותר לקוחות. אותו דבר דבר נכון גם באינטרנט, ככל שיש יותר המלצות ככה הדירוג עולה.

קישורים לקידום אורגני הם ההמלצות של עולם האינטרנט ובכדי לראות תוצאות טובות לקידום שלנו, יש צורך בכמה שיותר מהם. לכן, במהלך תהליך הקידום ניצור שיתופי פעולה עם אתרים נוספים ברחבי האינטרנט בכדי שאלו יפרסמו תוכן פרי עטינו ויכללו בו קישור חדש אל האתר שלנו. ברגע שגוגל יסרוק את הקישורים הוא יראה כי אתרים אחרים ממליצים על האתר שלנו מה שיקל עליו להעלות אותנו בדירוג על מילות המפתח הייעודיות שעליהם נרצה להתקדם אורגנית.

צור קשר

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.