קידום ממומן בגוגל

דפי נחיתה מעוצבים ומושקעים שלא ישאירו אף גולש שלא יצור אתכם קשר, המודעות הפרסומיות בעלי אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר, במנוע החיפוש החזק ביותר.

1.

איך עובד קידום ממומן בגוגל?

להתחלה של קמפיין ממומן תזדקקו ל3 דברים : אתר אינטרנט מלא או עמוד נחיתה מושך וממוקד, חשבון פרסום בגוגל אדס, ותקציב פרסום חודשי קבוע שיתן את הדלק לקמפיים. בתחילה מגדירים יעדים לקמפיים, האם אנו מעוניינים בחשיפה גבוהה, בלידים ליצירת קשר או אולי במכירת מוצרים. בשלב השני נבחר את הביטויי המפתח שבהם נרצה להופיע, כלומר, איזו שיאלתה יקליד המשתמש שעליה הוא יראה את המודעה שלנו בדף תוצאות החיפוש. השלב השלישי יהיו ננסח את מודעות, נעלה אותה לאויר, ונתחיל בהרצת הקמפיין בפועל תוך שינויים ושיפורים שיקרו על הדרך לפי התוצאות שנקבל.

2.

למה קוראים לזה PPC?

PPC הם ראשי תיבות של הביטוי "pay per click". כמו שהשם רומז התשלום של מנהל הקמפיין מתבצע רק בעבור הקלקות שבצעו גולשים ושהביאו אותם אל עמוד הנחיתה שהוכן מראש. כלומר, אם המודעה שלכם הופיעה לגולש כזה או אחר או אפילו מספר גולשים אך אף אחד מהם לא הקליק על המודעה, לא יתבצע תשלום. זהו מודל שנחשב לאמין וחזק מאוד שכן הוא מאפשר לנו בתור מנהלי קמפיין לשלם רק על הצלחת הקמפיין בפועל ולא על חשיפות של המודעה שלא נשאה פירות כלשהם.

3.

אתר אינטרנט או עמוד נחיתה, מה כדאי יותר?

עמוד נחיתה, חד משמעית! עמוד נחיתה הוא עמוד שמטרתו היא מיקוד הגולש על מסר שיווקי והמרה שלו (הפיכה שלו מגולש ללקוח) במהירות וללא הסחות דעת אחרות. בעמודים אלו לרוב לא יהיה תפריט ראשי, קישורים לעמודים אחרים, תכנים ארוכים או כל אלמנט אחר שכן נכלל באתר אינטרנט גדול, שיכול להסית את תשומת ליבו של הגולש. עם זאת חשוב לזכור שניתן בקלות לשלב עמוד נחיתה עם אתר אינטרנט מלא כאשר הקמפיין מוביל אל עמוד הנחיתה ואתר האינטרנט משמש כפלטפורמה לשיווק והמרה בערוצים אחרים כגון קידום אורגני.

צור קשר

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.